JAK VYTVOŘIT NADPIS ČLÁNKU,

KTERÝ PROKLIKNE 95% NÁVŠTĚVNÍKŮ BLOGU

40 konkrétních, praxí ověřených vzorů nadpisů k okamžitému použití

Cílem každého blogu je, aby na něj proudili návštěvníci. A aby se z návštěvníků nestali jen "náhodní kolemjdoucí" brouzdající internetem, ale JEHO ČTENÁŘI...

... proto, aby se návštěvník blogu mohl stát jeho čtenářem, je potřeba UPOUTAT JEHO POZORNOST. Je potřeba VZBUDIT JEHO ZÁJEM si články přečíst. Je potřeba PROBUDIT v něm TOUHU kliknout na článek.

Tuto roli na blogu plní právě NADPISY.

3 důvody, proč jsou NADPISY alfou a omegou každého blogu:

A také kvůli těmto důvodům vznikla e-kniha, která vás naučí, jak vytvořit NEODOLATELNÝ NADPIS pro vaše příspěvky na blog. Jak vytvořit nadpis, který ZAUJME, PŘITÁHNE POZORNOST, VZBUDÍ ZÁJEM A ZVĚDAVOST.

V eBooku se dozvíte:

 • Jak vytvořit neodolatelný nadpis článku, který vzbudí zájem a přitáhne pozornost
 • Jak vytvořit nadpis článku, po jehož přečtení si návštěvník řekne: To je přesně pro mě! Tento článek si musím přečíst!
 • Jak je to se slovy jako: zdarma, tip, trik, klíč, tajemství, eBook zdarma a další - proč některým fungují a jiným ne
 • Jak je to s klíčovými slovy v nadpisech na blogu
 • 10 důvodů, proč tvořit neodolatelné nadpisy
 • 40 konkrétních, praxí ověřených vzorů nadpisů k okamžitému využití
 • Ke každému vzoru 5 příkladů nadpisů

V tomto NÁVODU na vás čeká celkem:

Přínos eBooku pro Vás:

 • Naučíte se vytvořit nadpis článku tak, aby vzbudil zájem a zvědavost
 • Budete umět tvořit neodolatelné a přitažlivé nadpisy, díky kterým získáte pozornost dalších a dalších návštěvníků blogu
 • Získáte 40 vzorů nadpisů, které jen doplníte vlastním obsahem, vlastními slovy
 • Inspirujete se celkem 200 praktickými příklady nadpisů
 • Přetvoříte návštěvníky vašeho blogu na pravidelné a nadšené čtenáře
 • Zjistíte, proč možná právě vám nefungují slova jako eBook zdarma či trik
 • Váš blog se stane magnetem na návštěvníky a čtenáře
Už vím dost, chci získat návod na tvorbu nadpisů >>>

Před pár lety jsem si myslela, že stačí psát obsahově dobré články. Ale šíleně jsem se spletla. Dnes už vím, že dobrý nadpis je základ úspěchu na blogu. Tento e-book Daniely doslova zbožňuji, je v něm obrovské množství konkrétních nadpisů, které si jen přizpůsobím svému typu podnikání a ony zaručeně fungují. E-book zkrátka doporučuji, je skvělý a obsahuje řadu tipů, jak vytvořit poutavý nadpis.

Petra Harazímová
Petra Harazímová Práce nás baví

Tento ebook je splněným snem všech amatérských blogerů a majitelů blogů, kteří tak nějak tuší, že nadpisy článků hrají významnou roli v čtenosti jejich blogu, ale na druhou stranu se doslova topí ve všemožných copywriterských poučkách, které někde slyšeli nebo si je vygooglovali. Daniela tomu ve svém ebooku dává jasný řád, a navíc vše ukazuje na konkrétních příkladech, které se dají opsat a hned použít. Hodně vzorů se dá využít i pro předměty emailů, takže je to takový ebook 2 v 1. Za mě tedy jednoznačně doporučuji, a to ani nemluvím o poměru cena/výkon, Daniela je i v tomto ohledu mimořádné vstřícná.

David Kristen
David Kristen Webzisk

Kdo za tvorbou eBooku stojí

Nepovažuju si za profesionálního copywritera, ale za to jsem nadšený (online) marketér, lektorka, tvůrce a autorka knihy Vydělávej blogem. Psaní nejrůznějších textů je mým denním chlebem, včetně těch prodejních. Posledních 6 let se intenzivně věnuju online a obsahovému marketingu a vzdělávání a tyto oblasti jsou nejenom mým koníčkem, ale také hlavní náplní podnikání.

Když jsem před několika lety založila kvůli podnikání svůj první blog, nevěděla jsem nic o tom, jak blog tvořit, psát a budovat. Stejně tak jsem nevěděla nic o obsahovém marketingu nebo o tom, jak psát příspěvky a nadpisy tak, aby návštěvníky mého blogu zaujaly. Zpočátku jsem blog tvořila metodou pokusu a omylu. Někdy věci fungovaly, jindy míň a někdy také vůbec. Tak začala nikdy nekončící fáze zkoušení a testování.

Už dlouhou dobu mi na českém trhu chyběl ucelený návod, jak tvořit nadpisy pro příspěvky na blog. Přestože jsou to právě nadpisy, které jsou bránou i alfou a omegou každého blogu. Člověk může mít sebevyšperkovanější příspěvky a jejich obsah, ale pokud nevytvoří takový nadpis příspěvku nebo článku, který nadchne, zaujme, přitáhne pozornost natolik, aby na něj návštěvník klikl, je mu to bohužel téměř k ničemu.

Daniela Jelínková

Cena nabitého eBooku je 470 Kč.

Chci získat návod na tvorbu nadpisů, který funguje >>>

100% GARANCE SPOKOJENOSTI

Na eBook dávám 100% garanci spokojenosti. Pokud do 14 dní od zaplacení eBooku zjistíte, že tento návod na tvorbu nadpisů na blog pro Vás nemá žádný přínos a žádnou hodnotu, stačí mi napsat email a já vám vrátím platbu zpět.


Chci koupit eBook a získat 40 vzorů nadpisů >>>