Kdo jsem a co dělám

Srolujte prosím na stránku níže...

Jsem podnikatelka, marketingový nadšenec a především žena, která ve svém životě dělá to, co ji baví a naplňuje.

Věnuji se obsahovému a online marketingu, mojí velkou vášní je také psaní v nejrůznějších podobách. V rámci obsahového marketingu učím podnikatele a blogery, jak psát a budovat úspěšný blog.

Blog považuji za úžasnou online "platformu", která otevírá podnikatelům i blogerům obrovské možnosti. Jedna z nejdůležitějších rad, kterou ohledně blogu dávám, zní: "Pište a budujte takový blog, který byste chtěli sami číst."

Kromě online a obsahového marketingu se věnuji také affiliate marketingu, tvorbě textů a jedním z mých koníčků je tvorba webových stránek.

Podnikám od roku 2011 a osobní svobodu podnikání bych nevyměnila za žádné sebelepší pracovní místo.

Jsem autorkou tištěné knihy "Vydělávej blogem", autorkou e-knih: "Jak vytvořit nadpis článku, který proklikne 95% návštěvníků blogu", "Jak napsat článek na blog, který vaši čtenáři budou skutečně číst", "5 způsobů, jak založit blog" a další.

Klíčové události mých posledních sedmi let

shadow-ornament

V roce 2010 jsem dostudovala Filozofickou fakultu obory Sociologie a Andragogika v profilaci personální management a vzdělávání dospělých. V témže roce jsem také ztratila iluze o tom, že je jednoduché najít si práci. Po půl ročním marném hledání jsem se odstěhovala do Prahy, kde jsem několik měsíců pracovala v jedné menší firmě jako personální manažer.

Rok 2011 představoval velký milník v mém pracovním životě. Definitivně jsem se utvrdila v tom, že nejsem typ člověka na zaměstnanecký poměr. Z pozice personálního manažera jsem dala výpověď (čímž jsem přišla o úžasný výhled na Pražský hrad) a vrátila se zpět na Moravu. Pustila jsem se do svobodného světa vlastního podnikání. Nadšení mě drží dodnes.

V těchto letech jsem podnikala jako lektor osobního rozvoje a měkkých dovedností. Každým dnem jsem se více přátelila s internetem a začala postupně pronikat do tvorby webových stránek, online a obsahového marketingu. Do té doby pro mě španělská vesnice. Zamilovala jsem se. Do online marketingu a všech těch věcí, které umožňuje a ke kterým je dobrý.

Online marketingu se začínám věnovat profesionálně. Tvořím první online programy, píšu e-knihy, bloguji. Seznamuju se také s affiliate marketingem a copywritingem. Obsahový a online marketing se stává mým denním chlebem. Tvořím nové projekty, začínám se více věnovat tvorbě webových stránek.

Kromě obsahového a online marketingu působím také jako affiliate manažer. Tvořím první online program o tvorbě a budování blogu. Píšu a vydávám e-knihy "5 způsobů, jak založit blog" a "Jak vytvořit nadpis článku, který proklikne 95% návštěvníků blogu". Blog je mé téma numero uno. Učím podnikatele a blogery, jak psát a budovat úspěšný blog.

Prvních několik měsíců roku píšu tištěnou knihu "Vydělávej blogem". V květnu 2016 ji vydávám vlastním nákladem. Neskutečný pocit držet v rukou vlastní knihu! Zakládám nové weby, blogy. Má vášeň pro psaní a obsahový marketing se čím dál víc stupňuje. Obsahový marketing je král. Je to pravda.

Pracuji na svých nových projektech spojených s online, obsahovým i affiliate marketingem. Tvořím také častěji webové stránky pro klienty. Více se externě věnuji copywritingu. Píšu e-knihu "Jak napsat článek na blog, který vaši čtenáři budou skutečně číst".