Kdo jsem a co dělám

Srolujte prosím na stránku níže...

Jsem podnikatelka, marketingový nadšenec a především žena, která ve svém životě dělá to, co ji baví a naplňuje.

Věnuji se obsahovému a online marketingu, mojí velkou vášní je také psaní v nejrůznějších podobách. V rámci obsahového marketingu učím podnikatele a blogery, jak psát a budovat úspěšný blog.

Blog považuji za úžasnou online "platformu", která otevírá podnikatelům i blogerům obrovské možnosti.

Kromě online a obsahového marketingu se věnuji také affiliate marketingu, tvorbě textů a významnou částí mé práce je tvorba webových stránek.

Podnikám od roku 2011 a osobní svobodu podnikání bych nevyměnila za žádné sebelepší pracovní místo.

Jsem autorkou tištěné knihy "Vydělávej blogem", autorkou e-knih: "Jak vytvořit nadpis článku, který proklikne 95% návštěvníků blogu", "Jak napsat článek na blog, který vaši čtenáři budou skutečně číst", "5 způsobů, jak založit blog" a další.

Klíčové události mých posledních sedmi let

shadow-ornament

V roce 2010 jsem dostudovala Filozofickou fakultu obory Sociologie a Andragogika v profilaci personální management a vzdělávání dospělých. V témže roce jsem také ztratila iluze o tom, že je jednoduché najít si práci. Po půl ročním marném hledání jsem se odstěhovala do Prahy, kde jsem několik měsíců pracovala v jedné menší firmě jako personální manažer.

Rok 2011 představoval velký milník v mém pracovním životě. Definitivně jsem se utvrdila v tom, že nejsem typ člověka na zaměstnanecký poměr. Z pozice personálního manažera jsem dala výpověď (čímž jsem přišla o úžasný výhled na Pražský hrad) a vrátila se zpět na Moravu. Pustila jsem se do svobodného světa vlastního podnikání. Nadšení mě drží dodnes.

V těchto letech jsem podnikala jako lektor osobního rozvoje a měkkých dovedností. Každým dnem jsem se více přátelila s internetem a začala postupně pronikat do tvorby webových stránek, online a obsahového marketingu. Do té doby pro mě španělská vesnice. Zamilovala jsem se. Do online marketingu a všech těch věcí, které umožňuje a ke kterým je dobrý.

Online marketingu se začínám věnovat profesionálně. Tvořím první online programy, píšu e-knihy, bloguji. Seznamuju se také s affiliate marketingem a copywritingem. Obsahový a online marketing se stává mým denním chlebem. Tvořím nové projekty, začínám se více věnovat tvorbě webových stránek.

Kromě obsahového a online marketingu působím také jako affiliate manažer. Tvořím první online program o tvorbě a budování blogu. Píšu a vydávám e-knihy "5 způsobů, jak založit blog" a "Jak vytvořit nadpis článku, který proklikne 95% návštěvníků blogu". Blog je mé téma numero uno. Učím podnikatele a blogery, jak psát a budovat úspěšný blog.

Prvních několik měsíců roku píšu tištěnou knihu "Vydělávej blogem". V květnu 2016 ji vydávám vlastním nákladem. Neskutečný pocit držet v rukou vlastní knihu! Zakládám nové weby, blogy. Má vášeň pro psaní a obsahový marketing se čím dál víc stupňuje. Obsahový marketing je král. Je to pravda.

Pracuji na svých nových projektech spojených s online, obsahovým i affiliate marketingem. Tvořím také častěji webové stránky pro klienty. Více se externě věnuji copywritingu. Píšu e-knihu "Jak napsat článek na blog, který vaši čtenáři budou skutečně číst".

Tento rok se nese především ve znamení tvorby webových stránek. Tak jako vždy tvořím weby na redakčním systému WordPress. Začala jsem pracovat také s novou šablonou, která je jednoduše skvělá...