KDO JSEM

Jsem tvůrce webových stránek a copywriter.

Jsem tvůrce. A to nejen proto, že mi to vyšlo v testu Dynamiky bohatství a nejen webových stránek, ale "něco" tvořit beru jako své životní poslání. Baví mě to. Baví mě práce na nových projektech, baví mě sledovat, jak pod mýma rukama vzniká něco, co mi dává smysl. Baví mě pozorovat, když klientům posílám návrh jejich nového webu a oni jsou spokojení. To je pro mě pokaždé ta nejlepší satisfakce.

K tvorbě webových stránek mě přivedlo mé podnikání a nespokojenost s mým vlastním webem. Můj první web měl na starosti programátor. S webem jsem ale nebyla vůbec spokojená, o každou sebemenší změnu textu jsem ho musela prosit a pak vždy musela dlouho čekat, než změny provede. Začala jsem hledat. Hledala jsem možnost, jak bych si svůj web mohla vytvořit sama. Po pár neúspěších jsem ho objevila. WordPress. Wau.

Byla jsem nadšená. Z WordPressu i samotného tvoření webu. Tvorba mého vlastního webu mě bavila tak, až jsem postupně začala weby tvořit také známým, později klientům a nakonec se tato práce stala od roku 2013 mým zdrojem obživy. Snad i posláním. A hlavně prací, která mě neuvěřitelným způsobem baví a naplňuje.

Obsahový a online marketing, copywriting

Podnikat jsem začala v roce 2011. Došlo k tomu poté, kdy jsem si definitivně uvědomila, že nejsem typ člověka na zaměstnanecký poměr. K tomu, abych mohla být pracovně šťastná a naplněná, totiž potřebuju svobodu - tvoření i rozhodování. Ve stejném roce jsem se seznámila s online a obsahovým marketingem, kterému jsem se začala věnovat aktivně.

Znalost online a obsahového marketingu mi napomáhá i při tvorbě webových stránek. A také copywritingu. Miluju psaní v nejrůznějších podobách. Jsem autorkou tištěné knihy a několika e-knih - ty vznikly v době, kdy moje podnikání bylo převážně zaměřené na blog a obsahový marketing. Od roku 2017 spolupracuji také s jedním z největších e-shopů u nás, pro kterého tvořím marketingové a produktové prodejní texty.