TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

Webové stránky tvořím na redakčním systému WordPress. Proč zrovna WordPress? Je jednoduše skvělý. Umožňuje použití nepřeberného množství šablon, nejrůznějších vychytávek, je intuitivní a uživatelsky velmi jednoduchý. V praxi to znamená, že za pomoci WordPressu mohu vytvořit web, na němž si klienti mohou (nejen) drobné úpravy provádět sami, kterému to bude slušet a který může být doslova nabitý obsahem...

Klíčové vlastnosti webů, které tvořím

Atraktivní design

Díky osvědčeným šablonám, které používám, vytvořím web s atraktivním designem, kterému to bude slušet.

Funkčnost

Vytvořený web je přehledný, jednoduchý pro uživatele, uživatelsky příjemný, intuitivní a snadno ovladatelný.

Responzivita

Web je plně responzivní, což znamená, že se správně zobrazuje na všech zařízeních - pc, notebooku, tabletu i mobilu.

Web přímo na míru

Web vytvořím přímo na míru vám a vašim požadavkům. Společně se domluvíme, co by pro váš web bylo nejlepší, jak by měl vypadat, co vše by měl umět. Zjistíme, kdo je jeho cílovou skupinou a co je cílem webu. Vezmeme v potaz všechny vaše požadavky. Na základě zadání a požadavků na web zvolíme společně nejvhodnější řešení pro váš web.

a nabitý obsahem...

Na webu nebudou chybět základní stránky, ale to nemusí být vše. Chcete na svém webu sbírat kontakty výměnou za hodnotný obsah zdarma? Chcete prodávat jakkýkoli produkt nebo službu? Chcete pořádat webináře či mít na webu umístěná videa? Potřebujete mít pro své klienty či zákazníky uzavřenou členskou sekci?

Váš nový web toho může umět skutečně mnoho...

Stránky a obsah, které mohou být součástí i vašeho webu

Titulní strana

Úvodní strana webu.

O vás

Info o vás a vaší firmě.

Služby

Co vše umíte a nabízíte.

Kontakt

Jaké je spojení na vás.

Prodejní stránka

Pro vaši e-knihu, knihu aj.

Squeeze page

Zachytávací stránka.

Magnet

Produkt zdarma za email.

Webináře

Vysílání online webinářů.

Kampaně

Hodnotný obsah či videa.

Členská sekce

Sekce určená jen pro členy.

Blog

Sdílení obsahu a článků.

E-shop

Prodej produktů online.

Formulář

Pro rychlé kontaktování.

Vymazlené funkce

Animace, tlačítka aj.

Napojení aplikací

Fakturační systém, mailing.

GDPR

Ochrana osobních údajů.

Jak jsou s mojí prací spokojeni klienti

Daniela pro nás pravidelně tvoří webové stránky a e-shopy a spolupráci s ní můžu maximálně doporučit. Je velmi spolehlivá a pečlivá. Do budoucna s ní i nadále počítáme.
Alexandra Johnwww.alexandrajohn.cz
Paní Jelínková pro nás tvořila několik webů a spolupráce s ní byla vynikající. Nové stránky jsou poutavé, přehledné a moc pěkné. Všechno jsme navíc zvládli v rekordním čase, přestože naše požadavky byly velice složité.
Bc. Jana Adámkováwww.cba.cz
Děkujeme za příjemnou spolupráci, nápady, vstřícný přístup i trpělivost při tvorbě nových webových stránek, které umožňují přehlednější navigaci jak pro nás, tak pro návštěvníky areálu Bludoveček. Web je snadno editovatelný, uživatelsky jednoduchý, ale přitom profesionální a splňuje naše požadavky, které jsme na začátku spolupráce požadovali.
Renata Mazákováwww.bludovecek.cz
S Danielou jsem spolupracovala na webu o zakládání zahraničních společností www.imageoffice.com. S její prací jsem byla velice spokojena. Na emaily a naše požadavky reagovala velice rychle, přinesla na web nové nápady. Web byl technicky hodně náročný, ale Daniela si skvěle poradila. Oceňuji velice profesionální přístup.
Martina Pagewww.imageoffice.com
S webovými stránkami jsem velmi spokojená, jsou přehledné a fungují bez problémů. S Danielou byla skvělá spolupráce, odborně poradila a na všem jsme se domluvily tak, aby to bylo k mé spokojenosti a zároveň aby stránky plnily svoji funkci.
Jana Skoumalováwww.janaskoumalova.cz
Paní Jelínkovou jsem poprosil o pomoc a spolupráci při tvorbě webových stránek. A brzy jsem poznal, že jsem si nemohl vybrat lépe. Daniela Jelínková je totiž nejen velmi talentovaná a pracovitá, ale i komunikativní a vstřícná. V průběhu tvorby webových stránek splnila vše, na čem jsme se v rámci zakázky domluvili.
Ing. Stanislav Čechwww.delsizivot.cz

Nechte si vytvořit osobní či firemní web, e-shop, blog, na který se budou jeho návštěvníci rádi vracet...